Kviečiu drąsos eiti į dviejų santykį, kai saugioje erdvėje pirmiausia megsime žmogišką ryšį.
Svarbu žinoti: nereikia būti „pasiruošus“, galima ateiti su tuo, kas yra dabar.
Kas esu metaforiškai filosofiškai?- esu terapeutė, žvelgianti į pasaulį ir žmogų jame, per dailės terapeuto profesiją ir egzistencinės psichoterapijos praktikės langą.
Aš neskubu ir nevedu iš aksto numatytu taku, nes terapijos procese būna ”kryžkelių ir, sustojimų”. Taip pat nežadu “greitkelių” – stulbinamų rezultatų per kelias sesijas.
Tikiu, kad kiekvieno žmogaus patirtis yra unikali, todėl kiekvienas susitikimas yra gyvas, tikras ir žmogiškas.